Mikuláš

19. 12. 2021
Mgr. Kateřina Najmanová

Dne 6.12.2021 školu a mateřskou školu navštívil Mikuláš, čertové a  andělé v provedení žáků 9. třídy. Během první hodiny probíhaly přípravy. Všichni se převlékli do svých kostýmů a nalíčili se. Se zvoněním na druhou hodinu vyrazili do chodeb školy. První přišel na řadu první stupeň v pořadí 2., 1., 3. a 4. třídy. 5. třída byla bohužel v karanténě, takže jsme se za nimi nemohli přijít podívat s Mikulášskou nadílkou. Po velké přestávce jsme vyrazili do 8. třídy a do 6.B. V převlecích jsme pak pokračovali do mateřské školy vedle školy a u pošty. Po návratu zpět do školy jsme šli do 6.A a završili to návštěvou 7. třidy. Zlobivce čerti zmalovali černou pekelnou barvou a dali jim co pro to. Všichni pak dostali sladkou odměnu od svatých andělů. Zpětné vazby ode všech dětí byly pozitivní a všichni jsme si to moc užili. Celou dobu nás doprovázela paní učitelka Najmanová. Těšíme se na další roky.

V roli Mikuláše: Jan Šulc

Čerti: Markéta Nohejlová, Matěj Mikulenka, Martin Chmelík, Roman         Kadlec, Sofia Kuryltso, Kristýna Mikolášová, Barbora Špicová.

Andělé: Pavla Bártová, Natálie Szajková, Zuzana Plocková, Milan Volf, Nicol Vivien Vokurková, Martin Nešuta.