Zpět Vánoční rozjímání pro žáky 2023

Vánoční rozjímání pro žáky 2023

22. 12. 2023
ZŠ Obříství

22. prosince, v poslední den školy v tomto kalendářním roce, jsme se všichni, tedy první i druhý stupeň, sešli v aule naší školy, kde jsme společně oslavili vánoční svátky. Žáci prvního a druhého stupně nám předvedli svá nacvičená představení, která v úterý předvedli i svým rodičům a příbuzným v komunitním centru.

Viděli jsme řadu talentovaných žáků, zpěváků, herců, muzikantů. Viděli jsme stará osvědčená témata, jako je narození Ježíška, čertí rej, aj. Mohli jsme vidět ale i netradiční představení, jako historické tance ztvárněné osmými třídami pod vedení paní učitelky Heissler Klaudy.

Všem účinkujícím děkujeme a v neposlední řadě děkujeme i jejich třídním učitelům, kteří s nimi neúnavně ve volných chvílích nacvičovali a připravovali s nimi rekvizity.

Přejeme Vám všem krásné prožití vánočních svátků, MÍR, LÁSKU a ŠTĚSTÍ. Přejeme si také, abychom se zde všichni ve zdraví sešli po Novém roce, a snad bude ten další rok 2024 lepší, než byl tento.